C2G 85549

Artikelnr. 4U82592    SKU: 3058897   EAN: 85549

C2G 85549
€ 19,05

Status: Leverbaar

Zet op verlanglijst
Specificaties

Meer specificaties

Maximum aantal schijven N/B
Harde schijf, omvang N/B
Processor-kloksnelheid N/B
Compatibele processors N/B
Soorten RAID N/B
Opslagcapaciteit harde schijf N/B
This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated spaces and other areas where it is most critical. This cable also provides backward compatibility with existing 50/125 equipment and the performance headroom required to support LED and VCSEL laser light sources, and 10 Gigabit Ethernet applications.

Technische specificaties van de C2G 85549

Kenmerken
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2LC
Kern diameter50 µm
Bekleding diameter125 µm
Kleur kabelTurkoois
SexeMannelijk/Mannelijk
Soort kabelOFNR
Full duplexJa
Overdrachtssnelheid10 Gbit/s
Draad modus structuurMultimode
Materiaal buitenmantelPolyvinyl chloride (PVC)
Temperatuur, in bedrijf-20 - 70 °C
Gewicht en omvang
Lengte snoer1 m

Schrijf als eerste een review over de C2G 85549

Review schrijven over C2G 85549
Prijs
Totaal
Kwaliteit