C2G SC/SC OM4 1m

Artikelnr. 4U82616    SKU: 3088834   EAN: 4030374

C2G SC/SC OM4 1m
€ 15,55

Status: Leverbaar

Zet op verlanglijst
Specificaties

Meer specificaties

Maximum aantal schijven N/B
Harde schijf, omvang N/B
Processor-kloksnelheid N/B
Compatibele processors N/B
Soorten RAID N/B
Opslagcapaciteit harde schijf N/B
This OM4 Duplex Multimode Fiber Optic Cable is ideal for connecting 40GBase-SR4 and 100GBase-SR10, SFP+ and QSFP+ transceivers for 40 and 100 Gigabit network connections. This cable provides backward compatibility with existing 50/125 equipment and the performance headroom required to support LED and VCSEL laser light sources, and 40 or 100 gigabit Ethernet applications in a datacenter or wiring closet.

Technische specificaties van de C2G SC/SC OM4 1m

Kenmerken
Aansluiting 1SC
Aansluiting 2SC
Kern diameter50 µm
Bekleding diameter125 µm
Kleur kabelPaars
SexeMannelijk/Mannelijk
Full duplexJa
Overdrachtssnelheid100 Gbit/s
Draad modus structuurMultimode
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij
Gewicht en omvang
Lengte snoer1 m

Schrijf als eerste een review over de C2G SC/SC OM4 1m

Review schrijven over C2G SC/SC OM4 1m
Prijs
Totaal
Kwaliteit